Produkt dnia
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Czas realizacji zamówienia

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

 

Pamiętaj, termin realizacji prac budowlanych jest uwarunkowany wieloma czynnikami takimi jak przepisy prawa budowlanego, uzgodnieniami, a w momencie realizacji np. czynnikami atmosferycznymi.

 

Dlatego ostateczny termin realizacji usług może się różnic w zależności od pory roku, w którym zleciłeś prace.

 

Realizacja zadań

 

Dokładamy wszelkich starań, aby usługi prezentowane na stronie odpowiadała realizowane były jak najszybciej to możliwe . Jednakże może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas realizacji usług się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę usług, czas ich realizacji jest dopasowany do usługi o najdłuższym czasie realizacji. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

 

Forma płatności

 

Z uwagi na znaczące długości w realizacji usług, płatność za wykonaną usługę należy uiszczać po otrzymaniu informacji, że usługa została wykonana. Wówczas istnieje możliwość dokonania płatności zgodnie z poniższym opisem.

Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo.

Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.

Płatność przy odbiorze - najszybsza forma płatności, umożliwiająca natychmiastową realizację zamówienia. Należy pamiętać, że jest ona również obciążona dodatkowymi kosztami dostawy.

» formy płatności 

 

Forma dostawy

Większość świadczonych przez nas usług realizowana jest bezpośrednio u Inwestora. 

W przypadku realizacji dokumentacji projektowych istnieje możliwość odbioru osobistego lub za pośrednictwem:

- Firmy kurierskiej umożliwiającej dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 1-2 dni robocze od nadania.

- Poczty Polskiej zazwyczaj dostarczającej przesyłki w ciągu deklarowanych 2 dni roboczych przesyłką priorytetową lub 3-5 dni przesyłką ekonomiczną.

» koszt dostawy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl